Rita Ora I Thot : Ledri, Djali Ma I Mirë I Prishtinës (VIDEO)

Ambasadorja e Kosovës në bote Rita Ora gjatë ditës së djeshme ka postuar disa imazhe radhazi lidhur me festën e pavarësisë.

E në një prej tyre, ajo komentoi performancën e reperit Ledri Vula, në sheshin “Skënderbeu”, shkruan lajmi. Madje, Rita ne nje video te publikuar ne rrjetet sociale Ledrin e quajti atë “djalin më të mirë të Prishtinës, artist dhe patriot”, ngase ai në performancën e tij kishte edhe elemente patriotike.

“Ledri, djali ma i mirë i Prishtinës, faleminderit pafundesisht për emocionet që na i dhurove mbrëmë.
Ti nuk je veç artist i shkëlqyshëm, ti je patriot. Jam krenare me ty. Të ngjaftë Arbëri.”, shkruan ajo. me posht shiko VIDEON ne youtube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *